C931U101JYSDCAWL45 KEMET
  • Part Number: C931U101JYSDCAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"