C937U101JZSDCAWL45 KEMET
  • Part Number: C937U101JZSDCAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK