C941U102KUYDBAWL45 KEMET
  • Part Number: C941U102KUYDBAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C941U102KUYDBAWL45 KEMET
    C941U102KUYDBAWL45 KEMET
    C941U102KUYDBAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C941U102KUYDBAWL45 is described as CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM