C941U102KUYDCAWL20 KEMET
  • Part Number: C941U102KUYDCAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C941U102KUYDCAWL20 KEMET
    C941U102KUYDCAWL20 KEMET
    C941U102KUYDCAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C941U102KUYDCAWL20 is described as CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM