C941U152MYWDCAWL35 KEMET
  • Part Number: C941U152MYWDCAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C941U152MYWDCAWL35 KEMET
    C941U152MYWDCAWL35 KEMET
    C941U152MYWDCAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C941U152MYWDCAWL35 is described as CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB