C941U152MZWDCAWL35 KEMET
  • Part Number: C941U152MZWDCAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C941U152MZWDCAWL35 KEMET
    C941U152MZWDCAWL35 KEMET
    C941U152MZWDCAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C941U152MZWDCAWL35 is described as CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM