C941U332MYWDAA7317 KEMET
  • Part Number: C941U332MYWDAA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C941U332MYWDAA7317 KEMET
    C941U332MYWDAA7317 KEMET
    C941U332MYWDAA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C941U332MYWDAA7317 is described as CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK