C947U152MZWDAAWL40 KEMET
  • Part Number: C947U152MZWDAAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C947U152MZWDAAWL40 KEMET
    C947U152MZWDAAWL40 KEMET
    C947U152MZWDAAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C947U152MZWDAAWL40 is described as CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"