C947U332MYWDAAWL45 KEMET
  • Part Number: C947U332MYWDAAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C947U332MYWDAAWL45 KEMET
    C947U332MYWDAAWL45 KEMET
    C947U332MYWDAAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C947U332MYWDAAWL45 is described as CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A