CAF94120(IO2450-RN12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94120(IO2450-RN12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT OMNIDIR 12 RG-142 RP N-FEM
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94120(IO2450-RN12) LAIRD TECH
    CAF94120(IO2450-RN12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94120(IO2450-RN12) is described as ANT OMNIDIR 12" RG-142 RP N-FEM. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM