CAF94349(IO5250-RT36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94349(IO5250-RT36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT OMNIDIR 5DBI 36 RG142 RPTNC
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94349(IO5250-RT36) LAIRD TECH
    CAF94349(IO5250-RT36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94349(IO5250-RT36) is described as ANT OMNIDIR 5DBI 36" RG142 RPTNC. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD