CAF94519(IG2450-RS60) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94519(IG2450-RS60)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT OMNID 6DBI 60 RG-142 RPSMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94519(IG2450-RS60) LAIRD TECH
    CAF94519(IG2450-RS60) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94519(IG2450-RS60) is described as ANT OMNID 6DBI 60" RG-142 RPSMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    View
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA