CAF94585(IDD5250-RS36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94585(IDD5250-RS36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRACE 36 RG-142 RP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94585(IDD5250-RS36) LAIRD TECH
    CAF94585(IDD5250-RS36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94585(IDD5250-RS36) is described as ANT TERRACE 36" RG-142 RP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE