CAF94649(IDD5250-RSRA36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94649(IDD5250-RSRA36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE DIVERSITY 36 RPSMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94649(IDD5250-RSRA36) LAIRD TECH
    CAF94649(IDD5250-RSRA36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94649(IDD5250-RSRA36) is described as ANT TERRANCE DIVERSITY 36" RPSMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB