CAF95969(ID2450-NM60) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95969(ID2450-NM60)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT WHISPER 2.4GHZ 9DBI 60 NMALE
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95969(ID2450-NM60) LAIRD TECH
    CAF95969(ID2450-NM60) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95969(ID2450-NM60) is described as ANT WHISPER 2.4GHZ 9DBI 60"NMALE. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM