CAF96225(IDD2450-RS12E) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF96225(IDD2450-RS12E)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE 5DBI 12 RP SMA X2
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF96225(IDD2450-RS12E) LAIRD TECH
    CAF96225(IDD2450-RS12E) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF96225(IDD2450-RS12E) is described as ANT TERRANCE 5DBI 12" RP SMA X2. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    View
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"