GD25-19P-NM LAIRD TECH
  • Part Number: GD25-19P-NM
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT GRID 19DBI 2.5-2.7G 30 NMALE
  • Category: RF Antennas
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM