SMDJ36A-HR Littelfuse
  • Part Number: SMDJ36A-HR
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMDJ36A-HR Littelfuse
    SMDJ36A-HR Littelfuse
    ---> Other parts by LITTELFUSE
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM