18R-CBSA-4.25X5.25X0.13 Leader Tech Inc
  • Part Number: 18R-CBSA-4.25X5.25X0.13
  • Manufacturer Name: Leader Tech Inc
  • Description: 18R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
  • Category: RF Shields
  • Status:
  • More about 18R-CBSA-4.25X5.25X0.13 Leader Tech Inc
    ---> Other parts by Leader Tech Inc
    ---> RF Shields from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Shields
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM