Q4010RH5 Littelfuse
  • Part Number: Q4010RH5
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 400V 10A TO220
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE