Q4016RH667 Littelfuse
  • Part Number: Q4016RH667
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"