Q6012RH5 Littelfuse
  • Part Number: Q6012RH5
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK