TRF600-150-RB-B-0.5 Littelfuse
  • Part Number: TRF600-150-RB-B-0.5
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE