KR120S11 Lovato
  • Part Number: KR120S11
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: 1-Pedal Metal Foot Switch 1-N/O+1-N/C Snap
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about KR120S11 Lovato
    KR120S11 Lovato
    ---> Other parts by Lovato
    ---> Speciaity Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Speciaity Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT