DSC1001BI1-066.6666T Microchip
  • More about DSC1001BI1-066.6666T Microchip
    DSC1001BI1-066.6666T Microchip
    DSC1001BI1-066.6666T is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1001BI1-066.6666T is described as OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"