DSC1124CE1-100.0000T Microchip
  • More about DSC1124CE1-100.0000T Microchip
    DSC1124CE1-100.0000T Microchip
    DSC1124CE1-100.0000T is manufactured by Microchip and is categorized in the General Oscillators category. DSC1124CE1-100.0000T is described as OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM