SY10EL16VCKI-TR Microchip
  • More about SY10EL16VCKI-TR Microchip
    SY10EL16VCKI-TR Microchip
    SY10EL16VCKI-TR is manufactured by Microchip and is categorized in the Uncategorized Specialty Logic category. SY10EL16VCKI-TR is described as IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-MSOP. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Uncategorized Specialty Logic from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Uncategorized Specialty Logic
    Logic ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS