MT29F256G08AKCBBK7-6:B TR Micron
  • Part Number: MT29F256G08AKCBBK7-6:B TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC FLASH 256GBIT 167MHZ 152TBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT29F256G08AKCBBK7-6:B TR Micron
    MT29F256G08AKCBBK7-6:B TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT29F256G08AKCBBK7-6:B TR is described as IC FLASH 256GBIT 167MHZ 152TBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM