MT48H8M32LFB5-75 IT:G TR Micron
  • Part Number: MT48H8M32LFB5-75 IT:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 90VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48H8M32LFB5-75 IT:G TR Micron
    MT48H8M32LFB5-75 IT:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48H8M32LFB5-75 IT:G TR is described as IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 90VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"