MT48LC16M16A2FG-75:D TR Micron
  • Part Number: MT48LC16M16A2FG-75:D TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 54VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MT48LC16M16A2FG-75:D TR Micron
    MT48LC16M16A2FG-75:D TR Micron
    MT48LC16M16A2FG-75:D TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC16M16A2FG-75:D TR is described as IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 54VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE