MT48LC4M32B2B5-7 IT:G TR Micron
  • Part Number: MT48LC4M32B2B5-7 IT:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 128MBIT 143MHZ 90VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48LC4M32B2B5-7 IT:G TR Micron
    MT48LC4M32B2B5-7 IT:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC4M32B2B5-7 IT:G TR is described as IC SDRAM 128MBIT 143MHZ 90VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB