MT48LC4M32B2TG-7 IT:G TR Micron
  • Part Number: MT48LC4M32B2TG-7 IT:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 128MBIT 143MHZ 86TSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48LC4M32B2TG-7 IT:G TR Micron
    MT48LC4M32B2TG-7 IT:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC4M32B2TG-7 IT:G TR is described as IC SDRAM 128MBIT 143MHZ 86TSOP. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM