MT48LC8M16LFB4-75M:G TR Micron
  • Part Number: MT48LC8M16LFB4-75M:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 128MBIT 133MHZ 54VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48LC8M16LFB4-75M:G TR Micron
    MT48LC8M16LFB4-75M:G TR Micron
    MT48LC8M16LFB4-75M:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC8M16LFB4-75M:G TR is described as IC SDRAM 128MBIT 133MHZ 54VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT