MT48V4M32LFF5-8 IT:G TR Micron
  • Part Number: MT48V4M32LFF5-8 IT:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 128MBIT 125MHZ 90VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48V4M32LFF5-8 IT:G TR Micron
    MT48V4M32LFF5-8 IT:G TR Micron
    MT48V4M32LFF5-8 IT:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48V4M32LFF5-8 IT:G TR is described as IC SDRAM 128MBIT 125MHZ 90VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM