DLP0NSC900HL2L Murata
  • Part Number: DLP0NSC900HL2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: 90 OHM 75.0MA 5WVDC 03025 (0806M
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLP0NSC900HL2L Murata
    DLP0NSC900HL2L Murata
    DLP0NSC900HL2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP0NSC900HL2L is described as 90 OHM 75.0MA 5WVDC 03025 (0806M. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ