NTPA7160LB1A0 Murata
  • Part Number: NTPA7160LB1A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 16 OHM 15% 1.2A 7MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPA7160LB1A0 Murata
    NTPA7160LB1A0 Murata
    NTPA7160LB1A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPA7160LB1A0 is described as ICL 16 OHM 15% 1.2A 7MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.