NCS12S4805C Murata Power
  • More about NCS12S4805C Murata Power
    NCS12S4805C Murata Power
    NCS12S4805C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. NCS12S4805C is described as DC/DC CONVERTER 5V 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH