UEI15-050-Q48N-C Murata Power
  • More about UEI15-050-Q48N-C Murata Power
    UEI15-050-Q48N-C Murata Power
    UEI15-050-Q48N-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. UEI15-050-Q48N-C is described as CONV DC/DC 15W 5V 3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"