74HCU04PW-Q100J NEXPERIA
  • More about 74HCU04PW-Q100J NEXPERIA
    74HCU04PW-Q100J NEXPERIA
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Logic Gates & Inverters from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Gates & Inverters
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD