M86202G12 NXP
  • Part Number: M86202G12
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA
  • Category: Telecom Interface ICs
  • Status:
  • More about M86202G12 NXP
    M86202G12 NXP
    M86202G12 is manufactured by NXP and is categorized in the Telecom Interface ICs category. M86202G12 is described as IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Telecom Interface ICs from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Telecom Interface ICs
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT