SC16C2550BIB48,157 NXP
  • Part Number: SC16C2550BIB48,157
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC UART DUAL W/FIFO 48-LQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about SC16C2550BIB48,157 NXP
    SC16C2550BIB48,157 NXP
    ---> Other parts by NXP
    ---> UART Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  UART Interface
    Interface ICs
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM