SC68C752BIB48,151 NXP
  • Part Number: SC68C752BIB48,151
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC UART DUAL W/FIFO 48-LQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • Available: 242
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SC68C752BIB48,151 NXP
    SC68C752BIB48,151 NXP
    ---> Other parts by NXP
    ---> UART Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  UART Interface
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM