172-E50-102R011 NorComp
  • Part Number: 172-E50-102R011
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 213
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM