180-M15-113R011 NorComp
  • Part Number: 180-M15-113R011
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 90
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM