180-M44-213R031 NorComp
  • Part Number: 180-M44-213R031
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 159
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 4U(3+1)/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM