2163-14-01-P2 NorComp
  • More about 2163-14-01-P2 NorComp
    2163-14-01-P2 NorComp
    2163-14-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-14-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 14POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM