2163-20-02-P2 NorComp
  • More about 2163-20-02-P2 NorComp
    2163-20-02-P2 NorComp
    2163-20-02-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-20-02-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 20POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK