2163-25-02-P2 NorComp
  • More about 2163-25-02-P2 NorComp
    2163-25-02-P2 NorComp
    2163-25-02-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-25-02-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 25POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP