2163-28-02-P2 NorComp
  • More about 2163-28-02-P2 NorComp
    2163-28-02-P2 NorComp
    2163-28-02-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-28-02-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 28POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM