2163-29-01-P2 NorComp
  • More about 2163-29-01-P2 NorComp
    2163-29-01-P2 NorComp
    2163-29-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-29-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 29POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"